• O FIRMIE

Jesteśmy liderem

Posiadamy najnowocześniejsze w Europie linie produkcyjne dzięki, którym oferujemy naszym partnerom biznesowych towary o wysokiej jakości, gwarantujemy powtarzalność naszych wyrobów, a także zapewniamy świetną korelację jakości do ceny co powoduje, że nasze produkty to gwarancja wysokiej rotacji w punktach sprzedaży.

ETRO to nowa marka na rynku kosmetyków samochodowych

Nasze produkty wytwarzane są w Polsce na bazie starannie wyselekcjonowanych surowców, które są podawane szczegółowej weryfikacji na etapie przyjęcia do produkcji.

Wiarygodny Producent

Ogromne doświadczenie zdobyte przez blisko 35 lat funkcjonowania grupy kapitałowej pozwoliło wypracować stałą godną zaufania siatkę dostawców, którzy zapewniają regularne i systematyczne dostawy niezbędnych surowców nawet w warunkach w jakich obecnie funkcjonują przedsiębiorstwa.

WARTO NAM ZAUFAĆ

ETRO jest przygotowane z myślą o najbardziej wymagających klientach szeroko rozumianej kosmetyki samochodowej.

Jesteśmy liderem

Posiadamy najnowocześniejsze w Europie linie produkcyjne dzięki, którym oferujemy naszym partnerom biznesowych towary o wysokiej jakości.

Wiarygodny producent

Ogromne doświadczenie zdobyte przez blisko 35 lat funkcjonowania grupy kapitałowej pozwoliło wypracować stałą godną zaufania siatkę dostawców.

Polski produkt

Nasze produkty wytwarzane są w Polsce na bazie starannie wyselekcjonowanych surowców, które są podawane szczegółowej weryfikacji.

Copyright © 2023 ETRO Sklep. All rights reserved.Obsługa marketingowa: WEBSITEGROUPProjekt i wykonanie: WEBSCAPE